PRODUCTION

We lead projects through all phases

of video production.

Pre Production

Determination of the methods regarding your needs, 
goals and budget.

Production

First step, the implementation of the production methods.

Post Production

The phase of processing the production work, making stuff visible.

Distribution

Effective distribution of your videos on internet and social media.

OUR WORK

OUR WORK

OUR WORK

OUR WORK

OUR WORK

Sıkça Sorulan Sorular

Prodüksiyon Aşamaları Hakkında Merak Edilenler

Prodüksiyon Öncesi (Yapım Öncesi) aşaması nedir ve niye ihtiyaç duyulur?


Yapım öncesi aşaması kameranın ‘kayıt’ tuşuna basmadan veya grafik animasyon tasarımına başlamadan önceki her şey demektir.

Bu aşamada sizi tanır, neyi hedeflediğinizi anlar ve düşüncelerinizi öğreniriz. Projeniz hakkında görüşmeler yapar, yeni fikirler bulur, ve hedeflerinize nasıl ulaşacağımızı açıklarız.

Bu aşamayı atlamak demek neyi niye yaptığımızı bilmememiz demektir. Yapım öncesi aşaması tüm prodüksiyonun en önemli aşamasıdır. Profesyonellerle çalışmanızın ve onlara ödeme yapmanızın sebebi yapım öncesidir.
Prodüksiyon (Yapım) aşaması nedir?


‘Prodüksiyon’ (Yapım) dediğimizde görüntü ve seslerin yapımı sırasında yer alan her şeyi kast ederiz. Çekim yapmak veya ses kayıdı almak, ‘kayıt’ tuşuna bastığımız an Prodüksiyon (Yapım) başlamış olur. Tüm kayıtlar bittiğinde 'Post Prodüksiyon' (Yapım Sonrası) aşamasına geçilir ve bu genelde masa başında ofiste yapılır.
Post Prodüksiyon (Yapım Sonrası) aşaması nedir?


Tüm kayıtlar alındıktan sonra bu aşamaya geçilir. Görsel efektler ve animasyonlar da bu aşamada yapılır, ve bu aşama hep bilgisayar başında gerçekleştirilir.

Video kurgu ve animasyon yazılımları kullanılır ve bu aşamada yaptığımız herşey Prodüksiyon Öncesi (Yapım Öncesi) aşamasında sizinle kararlaştırdıklarımız doğrultusundadır.